Instalacja urządzenia

Urządzenie EcoMatic® składa się z dwóch części: ogniwa i jednostki sterującej. Montaż urządzenia polega na wmontowaniu ogniwa na rurociąg tłoczny na powrocie do basenu (woda po filtracji) i podłączeniu sterownika do sieci elektrycznej. Praca ogniwa odbywa się przy bardzo niskim napięciu 8,5 V. Opatentowana technologia produkcji ogniw zapobiega szybkiemu zużywaniu metali i przedłuża ich eksploatację na kilka lat.

Eco matic
Eco matic

Instalacja urządzeń EcoMatic® jest bardzo prosta i nieinwazyjna a na chwilę obecną również najtańsza. Minimalna powierzchnia instalacji (ok. 1 m2) nie wymaga posiadania oddzielnych pomieszczeń. Urządzenia EcoMatic® mogą być zamontowane zarówno na nowobudowanych jak i już istniejących basenach.

Obsługa i eksploatacja urządzenia jest bardzo prosta i bezpieczna.

EcoMatic® spełnia wszelkie wymagane normy dezynfekcji wody w basenach DIN 19643. W Polsce uzyskał również niezbędne aprobaty PZH.

Urządzenia EcoMatic® są już od dłuższego czasu stosowane w Australii, Ameryce, Azji oraz w ostatnim czasie w Europie zachodniej. W Polsce urządzenie EcoMatic® otrzymało wyróżnienie w konkursie o Nagrodę Błękitnego Delfina targów AQUABUD 2002.

Dobór urządzenia

Właściwy dobór urządzenia w basenach publicznych zależy od wielu czynników takich jak: wielkość basenu, ilość kąpiących, temperatura wody, stan techniczny istniejących urządzeń, usytuowanie basenu, itp. Oferujemy Państwu różne modele urządzeń EcoMatic® różniące się wydajnością, ogniwem, wyposażeniem i przeznaczeniem. Prosimy zapoznać się z dostępną ofertą.

Służymy również fachową poradą w doborze urządzenia. Urządzenie dobieramy po wypełnieniu i przesłaniu do firmy Ekoservispol kwestionariusza dostępnego na naszej stronie internetowej.
Szczegółowe informacje można również uzyskać dzwoniąc do biura firmy Ekoservispol.