Sauna to relaks i wypoczynek a nasza oferta jest skierowana do wszystkich osób, które chcą korzystać z saun lub udostępniać je w celach komercyjnych. Oferujemy zarówno sauny suche, aromasauny, Infra Red jak i sauny parowe. Wysoka jakość wykonania i estetyka, które nas cechują, z pewnością zadowolą każdego klienta.

SAUNY KREŚLONE NOWOCZESNYM POMYSŁEM I DOKŁADNĄ RĘKĄ

Kluczową cechą wyróżniającą oferowane sauny jest innowacyjność i design. W produkcji saun wykorzystywane są nowoczesne materiały i rozwiązania, niestandardowa kolorystyka, minimalistyczna forma, niespotykane w saunach połączenia drewna z kamieniem, metalem i szkłem.

W ofercie firmy znajdują się 3 linie produktowe: COMFORTLINE, BESTLINE oraz MODERNLINE, na które składają się standardowe modele, produkowane w różnych konfiguracjach: sauny narożne, wnękowe i wolnostojące o różnych wymiarach.

COMFORTLINE

Linia saun klasycznych dla lubiących tradycyjne rozwiązania z lekką szklaną wariacją na temat sauny.

Lekkości i niebanalnego wyglądu nadaje saunie cała przeszklona frontowa ściana lub szklane narożne wejście, w zależności od modelu. Delikatny portal świetnie współgra z lekką formą. Miłośnikom ciepłego i różnorodnego wnętrza oddajemy do dyspozycji oświetlenie wydobywające się bezpośrednio zza oparcia lub klasyczne oświetlenie z możliwością wyboru barw w zależności od nastroju czy upodobań.

Sauna Comfortline
Sauna Comfortline

BESTLINE

Model saun zaprojektowany z myślą o tradycyjnych upodobaniach z nutą nowoczesności.

Duże narożne przeszklenie nadaje saunie lekkości i wdzięku. Sufit i oparcie stanowią najciekawszy element sauny. Można wybrać jeden spośród czterech wzorów, który będzie stanowił motyw podświetlony w suficie i oparcie. Dzięki ledowemu oświetleniu możemy bawić się światłem i wpływać na organizm ludzki wzmacniając zdrowie, równowagę i ogólnie dobre samopoczucie. Sterowanie grzaniem, oświetleniem, muzyką odbywa się z zewnętrznego dotykowego panelu. W sterowniku przygotowane są standardowe opcje kąpieli ale jest też możliwość ustawienia parametrów zgodnie z własnymi upodobaniami i preferencjami.

Sauna Bestline
Sauna Bestline

MODERNLINE

Linia saun o nienagannej prostocie i elegancji.

Minimalistyczne wzornictwo z idealnie dopracowanym wnętrzem z ograniczoną liczbą dodatków i dekoracji. Ściany wykonane z geometrycznych, prostych, powtarzających się form w kształcie prostokątnych paneli drewnianych. Ławy o niebanalnym kształcie – ważna jest sama ich postać. Najwyższa jakość zarówno jeśli chodzi o design jak i wykonanie. Czyste białe światło wydobywające się zza oparcia tworzy efekt przestronności a zarazem harmonii. Ważnym elementem są odpowiednio dobrane kolory. Skontrastowanie jednolitej formy wnętrza sauny z czarnym połyskującym portalem i białym wykończeniem zewnętrznym podkreśla niepowtarzalność serii.

Sauna Moderline
Sauna Moderline

PERFECT LINE

Model sauny urzekający prostą i geometryczną formą. Wnętrze sauny wykonane z powtarzających się prostokątnych, dużych paneli drewnianych w odcieniu jasnym lub ciemniejszym świetnie prezentuje się w dużym przeszklonym froncie. Portal sauny delikatny, nadający charakteru, kontrastujący barwą. Łatwy o prostych kształtach tworzą spójną całość. Światło w różnych kolorach wydobywa się zza oparcia tworząc atmosferę relaksu i odpoczynku.

Sauna Perfect Line

Sauna Perfect Line

SAUNY DREWNIANE

Oferujemy Państwu kabiny saun od producenta z drewna najwyższej jakości takiego jak:

  • cedr kanadyjski,
  • jodła kanadyjska,
  • świerk fiński,
  • osika termo.

Wszystkie elementy sauny mające styczność ze skórą takie jak ławki, oparcia czy zagłówki wykonane są z afrykańskiego drewna – abachi. Jest to egzotyczne drewno które jest też nazywane „zimnym drewnem” nie absorbuje ono ciepła.

Staranna selekcja i dobór najwyższej jakości materiałów oraz sprawdzone rozwiązania techniczne dają gwarancję komfortu i bezpieczeństwa.

Sauny które oferujemy są nie tylko eleganckie ale także funkcjonalne i trwałe.

Każdy projekt rozpatrujemy indywidualnie, uwzględniając przy tym wszelkie nieregularne kształty pomieszczeń.

Oferujemy pełny zakres prac, począwszy od projektu, po dobranie i zamontowanie odpowiedniej automatyki sterującej.

Sauna Drewniana

Sauna Drewniana

Sauna drewniana

Ważnym elementem każdej sauny jest sterownik, który w tym przypadku został zaprojektowany tak by spełniał wszystkie wymagania użytkowników i był przy tym klasycznie elegancki. To jednocześnie panel dotykowy, sterownik pieca sauny z odczytem aktualnej temperatury i wilgotności oraz dobrej klasy zestaw muzyczny.

Istotnym atutem oferty jest jej elastyczność, wyrażająca się różnorodnością modeli i możliwością dowolnej konfiguracji wyposażenia sauny. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania nietypowych projektów „pod klucz” według indywidualnych potrzeb i wymagań klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej siedziby, gdzie można oglądać saunę ekspozycyjną oraz do kontaktu z nami.

Galeria