Firma Ekoservispol Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Targu, działa na rynku polskim już od ponad 15 lat. Zajmuje się projektowaniem, realizacją i eksploatacją technologii związanych z gospodarką wodno-ściekową i techniką basenową.

Firma Ekoservispol Sp. z o.o. jest spółką córką słowackiej firmy Ekoservis Slovensko s.r.o. Jest stosunkowo młodą i dynamiczną firmą z doświadczoną kadrą pracowników, która posiada odpowiednie uprawnienia do projektowania, budowy, montażu i eksploatacji oczyszczalni ścieków oraz basenów. W trakcie dotychczasowej pracy osiągnęliśmy pewną pozycję na krajowym rynku oczyszczania ścieków, ochrony środowiska (www.ekoservis.pl) i rynku basenowym (www.ekobasen.pl).

Firma Ekoservispol jest przedstawicielem terytorialnym Compass Ceramic Pools – producenta nowoczesnych basenów kompozytowo-ceramicznych Compass Ceramic. Sieć przedstawicieli regionalnych na terenie całego kraju pozwala dotrzeć do każdego klienta i zaoferować wysokiej jakości produkt i usługę.

Ekoservispol jest również wyłącznym dystrybutorem w Polsce urządzeń EcoMatic – urządzeń do dezynfekcji wody basenowej za pomocą soli.

W naszych działaniach staramy się zawsze sprostać oczekiwaniom klienta oferując mu najlepszy jakościowo produkt i kompleksową usługę.

Zapraszamy do współpracy
Peter Frank
Prezes Zarządu
Ekoservispol Sp. z o.o.