Naścienne osuszacze (odwilżacze) basenowe są elementem niezbędnym w pomieszczeniach z zainstalowanym basenem, wanną spa, sauną, itp. Ze względu na dużą wilgotność powietrza obecną w hali basenu i konieczność ochrony ścian i konstrukcji pomieszczenia niezbędne jest zapewnienie właściwej wentylacji i utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgotności powietrza w pomieszczeniu. Wiąże się to również ściśle z komfortem przebywania w pomieszczeniu basenowym. Dlatego wszędzie tam gdzie nieekonomiczna jest instalacja centrali wentylacyjnej proponujemy Państwu naścienny osuszacz basenowy.

Dry 500 Plastik
Dry 500 Plastik
Dry 800 i 1200 Metal
Dry 800 i 1200 Metal

Jako dystrybutor oferujemy Państwu tylko sprawdzone i wysokiej jakości osuszacze basenowe firmy MICROWELL. Oferta firmy obejmuje osuszacze basenowe różnej wielkości i wydajności, do montażu na ścianie, za ścianą lub w formie wolno stojącej – ich estetyczne wykonanie nie zaburza wyglądu pomieszczenia. Wszystkie elementy urządzenia wykonane są z trwałych i odpornych na działanie wilgoci oraz środków agresywnych materiałów. Ich wysoka skuteczność przy niskim zużyciu energii elektrycznej, prostota montażu i obsługi oraz atrakcyjna cena sprawia iż urządzeń firmy MICROWELL sprzedaje się coraz więcej.

W przypadku zainteresowania ofertą osuszaczy basenowych prosimy o kontakt celem dobrania i przedstawienia oferty cenowej odpowiedniego urządzenia. Zapraszamy!

Pliki do pobrania

Galeria zdjęć